newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Естонія закликає Євросоюз посилити санкції проти Росії

Естонія закликає Євросоюз посилити санкції проти Росії

Фото: пресс-служба ЕП

Естонські депутати виступають за єдину політику членів ЄС щодо Кремля

Відносини між Євросоюзом і Росією зараз перебувають на найнижчому рівні, вважають в Естонії.

 

Парламент Естонії закликає держави Європейського Союзу посилити санкції на міжнародному рівні проти Росії, щоб змусити її виконувати свої міжнародні зобов’язання, зокрема щодо прав людини. Про це в понеділок, 15 лютого, йдеться в заяві, розміщеній на сайті парламенту.

 

Естонські депутати закликали членів ЄС дотримуватися єдиної політики під час введення й виконання санкцій, а також співпрацювати в цьому питанні зі Сполученими Штатами, Великобританією та іншими демократичними державами.

 

“Єдина зовнішня політика Європейського Союзу покликана захищати інтереси держав-членів у міжнародних відносинах, виходячи з наших спільних демократичних цінностей”, – йдеться в заяві.

 

На думку парламентаріїв Естонії, інститути ЄС повинні зробити серйозні висновки за результатами візиту верховного представника Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля в Москву, який не відповідав стандартам і принципам Співдружності.

 

“Рійгікогу [естонський парламент, – ред.] закликає держави-члени Європейського Союзу привести політику щодо Росії у відповідність з останніми тенденціями, врахувавши при цьому авторитарний настрій у Росії протягом останніх років і її агресивні зовнішньополітичні уподобання”, – також наголошується в заяві.