newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Зеленський створив Консультаційну раду з питань освіти

Зеленський створив Консультаційну раду з питань освіти

Фото: Офис президента

Зеленський створив Консультаційну раду з питань загальної середньої освіти

Новий орган готуватиме пропозиції щодо доступності і якості загальної середньої освіти.

 

Президент Володимир Зеленський створив Консультаційну раду з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти. Про це у вівторок, 16 лютого, повідомляє прес-служба Офісу президента.

 

Відзначається, що Рада створюється як консультаційно-дорадчий орган при главі держави. Його основними завданнями буде моніторинг сучасного освітнього простору, стану реформування системи загальної середньої освіти й аналіз законодавства України в цій сфері.

 

Консультаційна рада готуватиме пропозиції щодо доступності і якості загальної середньої освіти, захисту прав учасників навчально-виховного процесу, вдосконалення законодавства й актуалізації його основних завдань.

 

Зокрема, серед завдань Ради – забезпечення інноваційного розвитку загальної середньої освіти, формування компетентностей здобувачів освіти, оцінювання результатів навчання учнів, забезпечення професійного розвитку вчителів, дотримання гарантій держави з оплати праці, соціального і пенсійного забезпечення тощо.

 

Зеленський указом про створення Ради також затвердив її склад. Очолив Раду народний депутат України, заступник голови комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин.

 

Повідомляється, що проект Консультаційної ради був запропонований керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком.

 

Також в ОП відзначили, що діяльність Консультаційної ради буде відкритою і гласною, інформація про неї буде розміщуватися на веб-сайті офіційного інтернет-представництва глави держави.