newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

ЗМІ дізналися про початок діалогу США і ФРН з ПП-2

Влада Німеччини має намір переконати адміністрацію Байдена в тому, що роботу газопроводу зможуть контролювати.

 

Німеччина і США почали переговори щодо Північного потоку-2, в ході яких Берлін планує переконати адміністрацію президента Джо Байдена відмовитися від санкцій. Про це у вівторок, 16 лютого, пише Financial Times.

 

 

За даними видання, ФРН розглядає можливість застосування механізму, який дозволить Німеччині самостійно перекрити газопровід, якщо Росія, наприклад, чинитиме тиск на Україну і довільно скоротить поставки через її газотранспортну систему.

 

“Таким чином ми можемо отримати зовсім іншу можливість впливати на Росію”, – вважає депутат від Християнсько-демократичного союзу Андреас Нік.

 

Також видання зазначає, що в Берліні сподіваються, що з приходом Ентоні Блінкена на пост держсекретаря щодо ПП-2 Вашингтоном буде обраний інший підхід.

 

Газета підкреслює, що з боку нової адміністрації є явне бажання налагодити відносини з Берліном. США розглядають Німеччину як найважливішого союзника, в тому числі в питаннях протистояння Китаю, переговорів з Іраном і зміни клімату. Вирішення проблеми навколо Північного потоку-2 дозволить їм зосередитися на спільному порядку денному, додає FT.

 

Своєю чергою, Wall Street Journal повідомляє, що США і ФРН обговорюють список компаній, проти яких можуть ввести санкції.

 

“Адміністрація Байдена почала переговори з Берліном про майбутнє газопроводу, включаючи загрози санкцій проти компаній, що беруть участь у будівництві Північного потоку-2“, – сказав німецький чиновник у коментарі виданню.