newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

На Миколаївщині встановлюють першу систему зважування фур у русі

На Миколаївщині встановлюють першу систему зважування фур у русі

Фото: facebook.com/Владислав Невеселый

Вантажівки зможуть зважувати автоматично і без зупинки

До березня комплекс працюватиме в тестовому режимі. Всього таких систем в області буде п’ять.

 

У Миколаївській області встановлюють першу інтелектуальну систему зважування вантажівок у русі, яка допоможе зберегти дороги від руйнування перевантаженими фурами. Про це у вівторок, 16 лютого, повідомив начальник Служби автодоріг у Миколаївській області Владислав Невеселий у Facebok.

 

“Зараз на трасі Н-11 Дніпро – Миколаїв у районі Казанки ведуться роботи з установлення інтелектуальної системи зважування в русі. Вона допоможе зберегти дороги області від руйнування через постійні перевантаження фур і вантажівок. Всього таких систем в області буде п’ять”, – зазначив Невеселий.

 

Він повідомив, що вже виконано монтаж головної конструкції-арки, на якій буде розміщено обладнання з датчиками вимірювання габаритів транспорту. А також допоміжна конструкція, де буде шість камер трьох типів: для загального огляду, визначення номерів і кругового огляду.

 

Вся інформація, отримана з камер, буде зведена в єдину картку автомобіля: фото, номер, вага, осі, габарити. Далі ця інформація передається в ситуаційний центр, а дані злісних порушників направляються в поліцію з конкретною фіксацією перевантаження.

 

Крім того, інтелектуальна система зважування “фільтруватиме” транспортні засоби: на машини, нижчі за 3,5 тонни, центр не реагуватиме, щоб не засмічувати базу зайвою інформацією.

 

До проходження сертифікації, яка запланована на березень цього року, комплекс працюватиме в тестовому режимі.

 

 

 

 

 

 

 

Перед цим Зеленський звернувся до водіїв і назвав “засранцями” тих, хто їздить з перевищенням допустимого навантаження і тим самим руйнує дороги. Відповідне відео було розміщено в Viber-групі для далекобійників ГВК ваговий контроль. У цій групі водії діляться досвідом про те, як об’їхати ваговий контроль.