newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Після трагедії в Жовківській лікарні звільнили головлікаря

Після трагедії в Жовківській лікарні звільнили головлікаря

Фото: Telegram / Коронавирус в регионах

Колишній головний лікар лікарні сподівається залишитися працювати в медустанові

У Жовкві на Львівщині в листопаді минулого року через відсутність електропостачання в реанімації місцевої лікарні померли двоє людей, які були підключені до апаратів штучної вентиляції легенів.

 

Глава міста Жовкви Олег Вольський звільнив Ігоря Шевціва – головного лікаря місцевої центральної районної лікарні, у якій у листопаді минулого року через знеструмлення померли двоє пацієнтів, підключених до апаратів ШВЛ. Розпорядження Олега Вольського опубліковане в понеділок, 15 лютого, у Facebook.

 

“Згідно з виданим мною розпорядженням – з 15 лютого 2021 звільнений Шевців Ігор Євгенович з посади директора КНП “Жовківська лікарня” (“Жовківська ЦРЛ”). Наступний етап – проведення відкритого конкурсу для визначення нового керівника установи, про який повідомимо пізніше”, – написав Вольський.

 

Повідомляється, що обов’язки директора лікарні виконуватиме заступник Володимир Боровик.

 

Як розповів сам Шевців Zaxіd.net, його звільнення було спільним рішенням разом Вольським. Лікар сподівається надалі залишитися працювати в лікарні.

 

“Це було спільне рішення. Я написав заяву. Поки я звільнився з посади головного лікаря. Дайте я визначуся і тоді все всім розповім. Якщо мене візьмуть, то залишаюся”, – сказав Шевців.