newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Суд постановив повернути мережі «Алло» 73 тис. одиниць вилучених товарів

Київський апеляційний суд підтвердив відмову Офісу генпрокурора в арешті вилученого майна компанії «Алло» в рамках кримінального провадження у справі про несплату податків. Це випливає з ухвали суду від 2 лютого, оприлюдненої в Єдиному держреєстрі судових рішень 11 лютого.

Йдеться про кримінальне провадження № 42 020 000 000 002 256 від 23 листопада 2020 року за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України. Державна фіскальна служба (ДФС) підозрює посадових осіб компанії «Алло» в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

Як йдеться в матеріалах справи, в грудні минулого року правоохоронці провели серію обшуків у Київській області (Бориспільський район, с. Мартусівка, вулиця Промислова, б.70) і в Києві (проспект Степана Бандери, 26). Було вилучено майно «Алло», а саме — 71 250 і 2282 одиниці товару відповідно.

Шевченківський райсуд столиці відмовив прокурору в арешті цього майна через відсутність доказів умисного ухилення від сплати податків. А Київський апеляційний суд підтримав рішення суду першої інстанції і залишив без задоволення апеляцію прокурора.

Нагадаємо, в грудні 2020-го Асоціація підприємств інформаційних технологій України попросила компанію «Алло» покинути своє товариство через скандал, пов’язаний з ухиленням від сплати податків.