newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У ВООЗ виділили чотири версії походження COVID-19

У ВООЗ виділили чотири версії походження COVID-19

Це могла бути якась унікальна подія – Дєдков

Необхідно і далі досліджувати причину виникнення коронавірусу, проте вже зараз у фахівців всесвітньої організації є розуміння хронології подій.

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) після своєї дослідницької поїздки в китайське місто Ухань виділили чотири можливі версії походження коронавірусу SARS-CoV-2, пише Інтерфакс.

“У розгляді залишилися чотири версії: передача від тварини людині через проміжного господаря (найбільш ймовірно), пряма передача вірусу від тварини людині (ймовірно), передача вірусу через заморожені продукти (малоймовірно), витік з лабораторії (вкрай малоймовірно)”, – розповів російський учасник місії, заступник директора з наукової роботи Санкт-Петербурзького НДІ епідеміології та мікробіології імені Пастера Росспоживнагляду Володимир Дєдков.

Він додав, що інші версії походження захворювання вже були виключені фахівцями.

“Необхідні подальші дослідження”, – зауважив експерт, додавши, що на сьогодні вже “є адекватне розуміння хронології подій”.

Дєдков наголосив, що в природі даний вірус можна і не виявити.

“Це могла бути якась унікальна подія: патоген не закріпився в популяції диких тварин, а пішов у людську”, – сказав він.

Нагадаємо, що експерти ВООЗ прибули в Китай 14 січня і після двотижневого карантину розпочали роботу – вивчення походження вірусу. Експерти побували в Уханьському інституті вірусології, Центрі хвороб тварин, лікарнях і на продуктовому ринку.

ВООЗ опублікує попередній звіт місії в Китаї


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet