newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Польщі українця підозрюють у жорстокому вбивстві

У Польщі українця підозрюють у жорстокому вбивстві

Фото: youtube.com

Українця в Польщі заарештували на три місяці

Тіло літнього чоловіка знайшли майже голим у порту. На ньому були численні синці, однак не було поранень, які могли б указати на причину смерті.

 

У Варшаві поліція затримала 32-річного громадянина України, якого підозрюють у вбивстві 68-річного чоловіка. Тіло загиблого було виявлено 6 лютого поблизу форту Влоха, повідомляє видання RDC.

 

“Загиблий 68-річний чоловік був практично голим. Поруч з померлим був його одяг. На тілі жертви були численні синці”, – йдеться в повідомленні.

 

Українцю повідомили підозру і заарештували на три місяці.

 

Своєю чергою, затриманий своєї провини не визнає, розслідування триває. Мотив підозрюваного поки не встановлено. Однак відомо, що чоловіки вживали алкоголь разом.

 

У 68-річного чоловіка на тілі не було поранень, які могли б однозначно вказати на причину смерті. Прокуратура чекає на детальну оцінку експертів, що здійснили розтин. Якщо вина чоловіка буде доведена, то йому загрожує довічне позбавлення волі.

 

Напередодні повідомлялося, що в Польщі затримали українця, який дев’ять разів міняв прізвище. Чоловіка розшукували як місцеві правоохоронці, так і Інтерпол.

 

Раніше в польському місті Катовіце загинув 55-річний громадянин України. Він зірвався з будівельних лісів і вдарився головою. Щоб госпіталізувати постраждалого з 11 поверху, знадобилося дві години. Чоловік помер у лікарні.