newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Чи виплачується допомога з безробіття тим, хто працював неофіційно – відповідь Держпраці

Право на допомогу з безробіття без стажу мають молоді люди до 35 років.

Про це повідомляє Державна служба зайнятості на сторінці у Facebook.

Хто має право на допомогу:

  • якщо молода людина має вік до 35 років і не має страхового стажу, тобто вперше шукає роботу, то їй буде призначена допомога по безробіттю у мінімальному розмірі строком на 180 календарних днів.

Розмір допомоги:

  • на період карантину і 30 днів після його закінчення розмір допомоги становить 1 тисячу гривень.

«Якщо ж людина старша 35 років і не має страхового стажу, то, згідно з чинним законодавством, вона не має права на виплату такої допомоги», — йдеться в роз’ясненні.

Довідка Finance.ua:

  • З початку карантину через пандемію коронавірусу COVID-19 загальний обсяг допомоги з безробіття в Україні досяг 15,8 млрд гривень.
  • Рівень безробіття населення (громадяни у віці 15−70 років) протягом 9 місяців 2020 року зріс з 8,1% до 9,3% робочої сили (за методологією Міжнародної організації праці). Рівень зайнятості скоротився в усіх регіонах та серед усіх вікових груп населення України.
  • Кабінет Міністрів погодив реалізацію експерименту з професійного навчання безробітних Києва за потребами роботодавців в ІТ-сфері.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.