newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Чотири підприємства Укрспирту передали до ФДМУ для приватизації

До Фонду державного майна України на сьогодні передано на приватизацію 4 державних підприємства — учасники Державного концерну спиртової та лікеро-горілчаної промисловості (концерн «Укрспирт»).

Про проміжні результати приватизації активів концерну «Укрспирт» повідомила пресслужба Мінекономіки.

Йдеться про Бучацький мальтозний завод, Гайсинський та Тростянецький спиртові заводи та Вінницький лікеро-горілчаний завод.

Зазначається, що Фонд державного майна ухвалив рішення про приватизацію уже трьох державних підприємств — учасників концерну «Укрспирт». Нині триває процес передачі від Мінекономіки Фонду державного майна України функцій з управління такими спиртовими заводами як Барський, Ганнопільський та Уладівський.

За інформацією пресслужби міністерства, решта 27 державних підприємств — учасників концерну «Укрспирт» запропоновані міністерством для включення до переліку об’єктів, що підлягатимуть приватизації у 2021 році. Після прийняття Фондом держмайна відповідних рішень, функції з управління державними підприємствами будуть передані органам приватизації.

«Мінекономіки на регулярній основі проводить координаційні наради з учасниками процесу реформування спиртової галузі. Адже згідно з урядовим планом реформування галузі є чітка ціль: у 2021 році приватизацію по більшості підприємств — завершити», — заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.