newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Google заплатить у Франції штраф у 1,1 млн євро

Ірландський і французький філії корпорації Google погодилися виплатити Франції штраф у розмірі 1,1 млн євро. Причиною стало некоректне відображення рейтингів готелів у країні.

Про це повідомляє Euronews.

Генеральне управління з питань конкуренції, споживання та боротьби з ухиленням від сплати податків Міністерства економіки і фінансів Франції повідомило, що за підсумками їх розслідування був виявлений обманний характер рейтингу готелів.

«Розгляд почався після численних скарг від власників і керівників французьких готелів. Всього в ході перевірки були зібрані дані про 7,5 тисяч готелів», — йдеться в повідомленні відомства.

Інформація Google була автоматично звірена з відомостями французької офіційної класифікації готелів. У результаті з’ясувалося, що корпорація замінила рейтинг Atout France власними критеріями.

Наголошується, що такі дії Google завдали збитків як споживачам, так і власникам готелів, класифікація яких була незаконно знижена.

Нагадаємо, раніше група генеральних прокурорів США на чолі з генпрокурором штату Техас Кеном Пакстоном подала судовий позов проти компанії Google. Вони заявляють, що компанія нечесно користується своїм становищем на ринку реклами.