newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

«Київ цифровий» запускає функцію стеження за громадським транспортом онлайн

Найближчим часом у додатку «Київ Цифровий» з’являться такі нові функції: розклад руху громадського транспорту, мапа паркування, а також можливість голосувати за проєкти Громадського бюджету.

Про це на брифінгу заявив заступник директора КП «ГІОЦ» Євген Коробенко.

Читайте також: Чому додаток Kyiv Smart City замінили на «Київ Цифровий»

«Хочу анонсувати нові сервіси, які з’являться незабаром. Скоро ви зможете побачити реальний розклад усього громадського транспорту. Ви зможете в режимі онлайн побачити, де зараз знаходиться автобус, тролейбус, через скільки хвилин він буде біля вашої найближчої зупинки і скільки часу вам треба буде, щоб доїхати до вашого пункту», — зазначив Коробенко.

Також у додатку буде можливо голосувати за проєкти Громадського бюджету.

«Ми плануємо впроваджувати елементи електронної демократії. Незабаром у застосунках також можна буде голосувати за проєкти Громадського бюджету. Всі кияни зможуть вибрати найкращий проєкт, що покращить їх проживання в місті», — зазначив Коробенко.

Також, за його словами, столична влада працює над створенням інтерактивної карти паркування. Мапа паркувального простору допоможе водіям не губитися у виборі паркувального майданчика та паркуватися ще швидше.

«Це буде зручний інструмент для всіх автомобілістів Києва», — додав заступник директора КП «ГІОЦ».

Коробенко також повідомив, що за перший місяць роботи нового застосунку «Київ Цифровий» до нього долучилися понад 200 тисяч користувачів.

«Київ Цифровий» — це місто в телефоні, унікальний інтерфейс, через який кияни отримують міські сервіси та взаємодію з містом. За перший місяць понад 200 тисяч киян вже використовують додаток у своєму повсякденному житті, і цей показник постійно росте”, — розповів він.

Коробенко нагадав, що новий додаток «Київ Цифровий» розпочав роботу з початку січня цього року.

«Сенс впровадження нового додатку — покращення сервісу. Зараз додаток належить місту Києву, тому ми самостійно приймаємо рішення, які сервіси додавати. Цей додаток, від початку і до кінця, розроблений спеціалістами компанії „ГІОЦ“. Перший місяць роботи показав, що додаток працює стабільно та надійно», — зауважив Коробенко.