newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Українцям відкрили доступ до гібридних Subaru (фото)

Перші гібриди японського бренду вперше з’явилися в США і Японії ще в минулому році, але тільки зараз доїхали до нас. В Україні будуть доступні Subaru XV e-Boxer і Forester e-Boxer.

Гібридна система являє собою стандартний «субарівський опозитник» об’ємом 2,0 літра і потужністю в 150 к.с. і електромотор 12,3 кВт (16,7 к.с.), який вбудований у варіатор Lineatronic. Живиться моторчик від батареї, яка розташувалася під підлогою багажника і над запаскою.

Головним завданням гібридної установки є додана потужність і крутний момент (+66 Нм), які трансмісія транслює на колеса, а також зниження вихлопу (-10 г/км в комбінованому режимі) і витрати пального (-0,5 л на 100 км в комбінованому циклі).

Працює гібридна система в трьох режимах: в змішаному режимі, тільки бензин, який заряджає батарею, і на електротязі. Але останній буде доступний лише до 15 км/год легкої їзди без навантаження. Примусово його зафіксувати немає можливості. Є і режим рекуперації, коли електродвигун передає заряд на батарею від гальмування.

В іншому Subaru залишаються звичними і радують керованістю, симетричним повним приводом і системами безпеки. Тут доступні й активні помічники EyeSight, і режими їзди по бездоріжжю X-Mode.