newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Криму після обшуків затримали вже п’ятьох осіб

У Криму після обшуків затримали вже п ятьох осіб

Фото: ЦОС ФСБ России

Після нічних обшуків в Криму затримали п’ять осіб

Родичам затриманих на місцях проведення обшуків слідчі ФСБ заявили, що затриманим інкримінують участь у терористичній організації.

У Криму після масових обшуків в будинках кримських татар затримали п’ятьох осіб. Про це повідомляє Кримська солідарність в середу, 17 лютого.

Серед затриманих Ленур Сейдаметов, Тимур Ялкабов, Азамат Еюпов, Шихаметов Яшар і Абдулборій Махамадамінов. До них з обшуками прийшли співробітники ФСБ РФ.

При цьому обшуки тривають в будинках Ернеста Ібрагімова і Олега Федорова.

Як заявили в ФСБ Криму, обшук проводять в рамках кримінальної справи. Родичам на місцях проведення слідчих заходів слідчі ФСБ заявили, що затриманим інкримінують участь у терористичній організації.

Зазначимо, що серед затриманих є активісти Кримської солідарності і проекту для дітей політв’язнів Кримське дитинство. Зокрема, Азамат Еюпов – учасник протестної акції кримських татар на Красній площі в Москві в липні 2019 року.

Нагадаємо, що в Криму силовики обшукують будинки кримських татар. ФСБ РФ прийшла до кримських татар з обшуками посеред ночі.

Раніше ФСБ заявила про затримання в Криму осіб, які “фінансували ІДІЛ”. Групу осіб в Криму і Татарстані, які збирали гроші на благодійність, звинувачують у фінансуванні бойовиків.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet