newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Франції створили маску, яка знищує віруси

У Франції створили маску, яка знищує віруси

Фото: bfmtv.com

Нові маски здатні знезаражувати себе

Свій винахід вчені оцінили в 1,49 євро, або 50,47 гривні, за маску FFP або 0,44 євро -14,9 гривні – за хірургічну маску.

Представник французької компанії BioSerenity у вівторок, 16 лютого, представив чотиришарову маску, здатну блокувати і знищувати віруси, в тому числі коронавірус. Про це повідомив телеканал BFM.

Зазначається, що один з шарів захисного засобу має бактерицидні та антивірусні властивості, які ґрунтуються на принципах фізичного і хімічного блокування з використанням двох молекул – циклодекстрину і четвертинного аміаку.

Крім того, повідомили в компанії, маска здатна знезаражувати себе, тому є менш небезпечною при потраплянні в навколишнє середовище.

За даними телеканалу, над новим захисним засобом працювали фахівці з Університетської лікарні Ліля, Національного інституту охорони здоров’я та медичних досліджень і Національного центру наукових досліджень.

Свій винахід вчені оцінили в 1,49 євро, або 50,47 гривні (FFP) або 0,44 євро, або 14,9 гривні (хірургічна маска).

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров’я Норвегії, посилаючись на американське дослідження, розглядає рекомендацію для жителів країни носити по дві маски одночасно.

Більше масок. Що робити з медичними відходами


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet