newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Фонд енергоефективності отримав заявок від ОСББ на модернізацію будинків майже на 3 мільярди

Фонд енергоефективності уже отримав 380 заявок від ОСББ на проведення енергоефективної модернізації багатоквартирних будинків за різними програмами на суму близько 2,78 млрд грн, з яких 1,94 млрд грн – це грантова частина.

Про це повідомив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов, передає пресслужба відомства.

“Ми повинні зосередити свою діяльність на реалізації вже поданих проєктів. До початку опалювального сезону 2021-2022 повинні бути завершені роботи з енергоефективності по більшості з них”, – заявив міністр і закликав представників ОСББ та індивідуальних домогосподарств більш активно долучатися до програм з енергоефективності.

Читайте також: В Україні будуть штрафувати за затягування передачі документів на будинок ОСББ

За його словами, з початком 2021 року чітко розмежовуються “теплі кредити” та програма Фонду “Енергодім”.

Відтепер програма “теплих кредитів” поширюється виключно на підтримку індивідуальних домогосподарств, що створює ще більше умов для того, щоб громадяни долучалися до програми “Енергодім”, пояснили в Мінрегіоні.

Довідка Finance.ua:

  • Українці мають можливість переглянути платіжки, якщо вдома холодно. Як це зробити – ми писали тут.

До речі, у Києві планують запустити ще одну програму для утеплення будинків. Київрада вже обговорює створення револьверного фонду, який надаватиме поворотну фінансову допомогу ОСББ і житлово-будівельним кооперативам для проведення капітальних ремонтів будинків.