newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Sony Xperia 10 III протестували перед анонсом

Смартфон Sony Xperia 10 III «зі старомодним дизайном», як його описують джерела, вперше показав свої можливості в популярному тестовому додатку Geekbench, який підтвердив ключові характеристики новинки.

Смартфон проходить під модельним номером Sony AS003SO, він оснащений восьмиядерною однокристальною системою Qualcomm, що працює на частоті 1,8 ГГц, а також 6 ГБ оперативної пам’яті. В якості операційної системи виступає Android 11.

У однопотоковому режимі протестований пристрій набирає 601 бал, а при використанні всіх ядер однокристальної системи результат становить 1821 бал.

Попередні витоки вказують на те, що смартфон оснащений плоским 6-дюймовим екраном з помітними рамками зверху і знизу, через що його дизайн і називають старомодним. Габарити пристрою становлять 154,4 × 68,4 × 8,3 мм, а фронтальна камера має роздільну здатність 8 Мп.

В основній камері очікується використання датчиків зображення роздільною здатністю 12, 8 і 8 Мп. Дактилоскопічний датчик має бутия на бічній панелі, зверху очікується наявність роз’єму 3,5 мм для підключення навушників.

Презентація новинки очікується в лютому-березні цього року.