newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

США затвердили частину допомоги Україні щодо безпеки

США затвердили частину допомоги Україні щодо безпеки

Фото: Минобороны Украины

Таран провів розмову з Остіном

Міністри оборони України і США в телефонній розмові обговорили співпрацю в оборонній сфері.

 

Конгрес США схвалив перший транш допомоги в рамках Ініціативи безпеки допомоги Україні (USAI), повідомляє Міністерство оборони в п’ятницю, 19 лютого.

 

Як повідомляється, міністр оборони України Андрій Таран під час розмови з американським колегою Ллойдом Остіном обговорив питання оборонної реформи і прогресу із ключових напрямків.

 

“Ми постійно нарощуємо рівень сумісності із силами Альянсу завдяки технічній допомозі, а також спільну участь у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки. Тому Україна підтверджує намір продовжити участь в операціях НАТО, зокрема в складі Тренувально-дорадчої місії НАТО Рішуча підтримка, багатонаціональних сил НАТО в Косові, готується направити сили і засоби в Тренувальну місію НАТО в Іраку і операцію НАТО в Середземному морі Морський охоронець”, – заявив Таран.

 

Сторони також детально зупинилися на практичних кроках реалізації статусу України як партнера НАТО з розширеними можливостями.

 

Таран запросив Остіна відвідати святкування 30-ї річниці незалежності України.

 

Нагадаємо, Україна отримає від США 16 катерів типу Mark VI, частину з яких відправлять в Азовське море для посилення обороноздатності.

 

Також в Україну мають прибути американські катери Island.