newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Прикордонники розповіли, коли відкриють всі пункти пропуску з Польщею

Прикордонники розповіли, коли відкриють всі пункти пропуску з Польщею

Фото: dpsu.gov.ua

Україна відкриє 23 червня всі пункти пропуску з Польщею

У зв’язку з відкриттям нових пунктів пропуску на кордоні з Польщею пасажиропотік і черги зменшаться – Держприкордонслужба.

 

Всі пункти пропуску на кордоні з Польщею запрацюють в звичайному режимі з 23 червня, повідомили в Держприкордонслужбі. Про це в четвер, 17 червня, пише Дзеркало тижня.

 

Зокрема, запрацюють пункти пропуску: Устилуг, Смільниця і Угринів. Вони були закриті під час локдауну.

 

“Зараз приймається рішення польським урядом і нас буде офіційно проінформовано про те, що з 23 червня з опівночі будуть відкриті пункти пропуску, які зараз не працюють. Це Смільниця, Угринів, Устилуг”, – заявив заступник директора департаменту – начальник управління організації прикордонного контролю Адміністрації Держприкордонслужби України Юрій Лисюк.

 

Він також додав, що у зв’язку з відкриттям нових пунктів пропуску на кордоні з Польщею пасажиропотік і черги зменшаться. При цьому він зазначив, що в разі необхідності виїхати до Євросоюзу, краще це робити з понеділка до середи, оскільки в цей час немає черг на кордонах.

 

Нагадаємо, на польсько-українському кордоні в чотирьох пунктах пропуску почали вакцинувати українців та інших іноземців із-за меж ЄС, що їдуть на заробітки до Польщі.