newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

В Італії нещеплених медиків почали відсторонювати від роботи

В Італії нещеплених медиків почали відсторонювати від роботи

Від італійських медиків вимагають обов’язкової вакцинації

Медичним працівникам можуть запропонувати іншу роботу, яка не передбачає контакту з людьми, або просто усунути до кінця року.

 

В Італії медпрацівників, які до цього часу не зробили щеплення від коронавірусу, почали відсторонювати від роботи. Про це в понеділок, 21 червня, повідомляє телеканал Sky TG24.

 

Медпрацівникові, який відмовився від вакцинації, могла бути запропонована інша робота без контакту з колегами і пацієнтами, але тільки в разі її наявності. Якщо іншої роботи немає, таких співробітників можливо усунути від роботи без збереження заробітної плати до 31 грудня.

 

Відповідні правила містяться в декреті з боротьби з коронавірусом, який ухвалила рада міністрів Італії 1 квітня. Документ передбачає обов’язкову вакцинацію для всіх медпрацівників. Цей обов’язок поширюється на фахівців системи охорони здоров’я, які працюють у державних і приватних медичних і соціальних структурах, а також в аптеках.

 

Зазначається, що професійні асоціації та лікарні Італії надали імена всіх лікарів, медсестер та інших працівників сфери. Органи охорони здоров’я ще в квітні відправили кожному запрошення надати документацію про вакцинацію, підтвердження призначеного прийому або причину, яка узаконює відмову від вакцини. Багато з тих, хто отримав запрошення, не прийшли на щеплення, повідомляє телеканал.

 

Також повідомлялося, що в Італії почали видавати паспорти вакцинації. Документ про зроблені COVID-щеплення для громадян Італії безкоштовний. Його можна завантажити у смартфон або роздрукувати.