newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

BMW представила концепти електричного самоката та велосипеда-трицикла (фото)

Підрозділ німецького автогіганта BMW Group Research представив концепти двох транспортних засобів індивідуальної мобільності, призначених для роботи в міських умовах. У дует увійшли електричний самокат Clever Commute і вантажний електровелосипед Dynamic Cargo.

Clever Commute являє собою електричний самокат, його головними перевагами є ергономічна конструкція, що підходить для комфортного щоденного використання, міцний корпус і невеликі габарити.

Скромні розміри забезпечують високу маневреність машини, а складна конструкція дозволяє з легкістю розміщувати Clever Commute в багажнику автомобіля або, скажімо, піднімати його з собою на ескалаторі.

Складна конструкція, уточнюють в BMW Group Research, робить машину більш комфортною у використанні без шкоди для ходових якостей електросамоката.


Фото: bmwgroup.com

Електричний велосипед Dynamic Cargo пересувається на трьох колесах, між двома невеликими колесами в задній частині передбачений відсік для розміщення вантажу. Як і інші вантажні транспортні засоби індивідуальної мобільності, дана модель трохи довша і ширша від традиційних байків.

Зазвичай це означає зниження керованості і маневреності, однак, як заявили інженери BMW Group Research, запропонована ними конструкція дозволяє нічим не жертвувати, але при цьому дає можливість перевозити невеликі вантажі. В якості опції передбачені також модулі, що забезпечують власнику електробайка захист від негоди.


Фото: bmwgroup.com

Автори проекту підкреслили, що компанія не має наміру запускати Clever Commute і Dynamic Cargo в серійне виробництво. Однак по обох моделях зараз проводяться обговорення на предмет ліцензування машин для їх випуску іншими компаніями.