newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Зеленський та Трюдо обговорили агресію РФ

Зеленський та Трюдо обговорили агресію РФ

Фото: president.gov.ua

Зеленський подякував Трюдо за підтримку

Співрозмовники також обговорили можливість лібералізації візового режиму для українців та розширення Угоди про вільну торгівлю.

 

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову із прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Політики обговорили ризик дестабілізації та можливе вторгнення РФ в Україну. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

 

Зеленський подякував співрозмовнику за щиру підтримку.

 

“Це особливо важливо і помітно останні вісім років, коли Канада рішуче виступає проти агресії з боку РФ”, – сказав президент.

 

Він поінформував Трюдо про ситуацію на кордонах нашої держави. Сторони оцінили загрози безпеки в Україні та навколо неї, зокрема, пов’язані з ризиком дестабілізації суспільно-політичної ситуації.

 

“Було наголошено на важливості скоординованої реакції на підтримку України з боку міжнародної демократичної спільноти. Зокрема сторони погодилися з необхідністю розробки механізмів посилення економічного, політичного та санкційного тиску на Росію у разі ескалації агресії”, – наголосили у прес-службі.

 

Окрім цього, політики обговорили перспективу лібералізації візового режиму для українців, необхідність розширення Угоди про вільну торгівлю. Також у розмові зайшла мова про подальшу тісну координацію у питанні притягнення до відповідальності винних у катастрофі Boeing 737 під Тегераном. У підбитому ракетою літаку 138 пасажирів були громадянами чи резидентами Канади.